Antakių svarba jūsų veido bruožams

Tik įsivaizduokite savo veidą be antakių?

Jenifer Lopez without eyebrowsBe antakių veidas praranda labai daug svarbių ir išraiškingų veido bruožų, todėl ir jų priežiūrai reikia skirti pakankamai dėmesio. Skirtingais amžių tarpsniais kito antakių mados, jos keitėsi nuo tankių, vešlių iki siūlo plonumo antakių, tačiau dabar madingi natūralios formos antakiai, kuriems iš tiesų reikia skirti ne ką mažiau dėmesio nei pastariesiems.

Taisyklingų formų antakiai puikiai išryškina veido bruožus, o ypač – akis. Norint suformuoti tobulų formų antakius patariame kreiptis į specialistus, nes tik jie  profesionaliai mato jūsų tikrąsias natūralių antakių formas ir gali suformuoti taisyklingus, vienodus antakius, taip išryškindami žvilgsnį ir pagyvindami veidą.

Patariame neeksperimentuoti koreguoti antakių namuose bežiūrint video vaizdelius ar kitą medžiagą kur moko tai padaryti. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo labai paprasta, tačiau pradėjus korekciją atlikti pati galite labai stipriai susigandinti antakius ir gali teki laukti net metus ar daugiau kol plaukeliai ataugs.

Brows

Yra moterų kurios neskiria didelio dėmesio antakiams, tačiau atlikus korekciją, paryškinus ir suformavus tobulas antakių formas, dažna nustemba, nes stipriai pasikeičia ir pagražėja veido bruožai, veido forma antakių pagalba įgauna savotišką rėmelį kuris itin išryškina žvilgnį.

hd logo

IMG_3427HD brows procedūra tai 7 žingsnių orientuota į dizainą antakių korekcijos programa. Procedūra apima skirtingus antakių korekcijos metodus, tokius kaip: dažymas, plaukelių šalinimas vašku, siūlu ir pincetu. Procedūros esmė ne tik plaukelių šalinimas, bet ir taisyklingas antakių formavimas. Tai anatomiškai pagal jūsų veido bruožus suformuojamos antakių formos ideliai ir išskirtinai tinkančios tik jums.

Glow Beauty studijoje dirba profesionalios sertifikuotos High definition brows specialistės sertifikatus įgijusios “MILTON KEYNES HIGH DEFINITION TRAINING ACADEMY” Londone, todėl garantuojame prafesionalų žvilgsnį ir antakių formavimo atlikimą.

Rūta Šapalienė                           Edita Piulskienė

Web_contacts_Ruta     Web_contacts_Edita

Registruotis HD antakių procedūrai galite elektroniniu paštu – studio@glowmakeup.lt arba telefono numeriu 862651025.

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners