GRAŽI IR SAUGI PAPLŪDIMYJE SU JANE IREDALE!

UntitledUntitled1Untitled2

Iš šių grožiu alsuojančių fotografijų, kurias pavyko rasti interneto jūroje, sklinda nerūpestingos jaunystės, valiūkiškumo, lengvumo dvasia. Ir žinoma, įkvepiantis moteriškumo žavesys. Toks yra jane iredale kosmetikos veidas.

Visi taip išsiilgę vasaros, lengvo brizo, minimalių drabužių, bronzinio įdegio, kuris suteikia sveiko spindesio ir patrauklumo. Ir vis tik prieš vartantis (arba snaudžiant) valandų valandas paplūdimyje, reiktų priminti sau, kad tas šokoladinis, o kai kam geriausiu atveju tik kakavinis, įdegis greitai nusiplauna po labai kietu čiaupo vandeniu ir nublunka nuo darbymečio, o raukšlės, atsiradusios nuo saulės lieka ilgam arba visam laikui… Ką jau kalbėti apie klastingas pigmentines dėmes, kurių pašalinti praktiškai jau neįmanoma. Ir tai ne pati didžiausia kaina, kurią tenka sumokėti už neapgalvotą lepinimąsi saulėje.

Amerikoje labai garsiai kalbama ir raginama naudoti tiek dekoratyvinę, tiek ir odos priežiūros kosmetiką su filtrais nuo kenksmingųjų saulės spindulių visus metus. Ten aktyviai vykdomos reklaminės, agitacinės akcijos odos vėžinių susirgimų prevencijai. Tuo pačiu metu vyksta diskusijos ir yra susiformavusi nuomonė, kad kremai su apsauga nuo UV spindulių yra chemija, alergizuojanti odą ir kenkianti sveikatai. Todėl jų vengia tie, kas gilinasi į kosmetikos sudėtis ir ingredientų žalą organizmui.

Be cheminių yra ir kiti – fizikiniai – filtrai nuo saulės. Tai natūralūs mineralai, puikiai tinkantys jautriai, alerginei ir kiekvienai odai. Jie labai gerai apsaugo nuo kenksmingųjų spindulių pasekmių. Tenka sutikti, kad fizikinius filtrus turinčios kosmetikos priemonės tepasi klampiai, nudažo odą storu baltu sluoksniu. Jane Iredale mineralinė kosmetika gali būti puiki alternatyva minėtiems tradiciniams kremams nuo saulės. Tai taip pat Amerikoje kuriama kosmetika, kuri stipriai orientuota į odos sveikatą, onkologijos prevenciją. Šios kompanijos produktuose apsaugą nuo saulės sukuria natūralūs, odai naudingi mineralai, dėka birios, sausos tekstūros plonu sluoksniu padengdami veidą ir kūną. Taigi turime galimybę su maudymosi kostiumu būti ne tik saugios, bet ir dailios.

“Su makiažu per atostogas ir paplūdimyje?!”, galime išgirsti. Viskas įmanoma be didelio vargo, sugaišto laiko ir kaukės ant veido ir lipnumo ant kūno!

pic1pic2

Pagrindinių saulėtam (ir ne tik) metų laikui tinkamų jane iredale produktų serija puikiai matosi šioje nuotraukoje (žr. viršuje):

Makiažo pagrindai – apsauga nuo saulės Amazing Base ir PurePressed Base. Abu jie pagaminti su 20 SPF. Puikiai maskuoja raudonį, kapiliarus, leidžia vykti deguonies apykaitai, t.y. kvėpuoti odai, suteikia nuostabų, sveiką spindesį. Ir yra atsparūs vandeniui.

Kiekvienas jane iredale makiažo pagrindas tiek sausas, kaip minėtieji supresuoti ar birūs mineralai, taip pat kreminiai Dream Tint ir BB Glow Time turi 15-25 SPF apsaugą, išskyrus skystuosius mineralus (ang. Liquid Minerals). Vis tik į paplūdimį nesinori eiti su kreminėmis pudromis, todėl šiuo atveju vienareikšmiškai laimi sausieji mineraliniai makiažo pagrindai, padedantys būti ir sveikai spindinčiai, ir saugiai.

Drėgmė ir apsauga lūpoms – LipDrink Lip Balm

115 SFP UVA/UVB apsauga dėka titanio dioksido su gausa naudingų jautriai lūpų odai ingredientų: avokado aliejumi, vaisių ir uogų, žaliosios arbatos ekstraktais, žinomais kaip stiprūs antioksidantais. Galimi 4 atspalviai. Retai tenka matyti, kad lūpų balzamas turi filtrus nuo saulės. O kur dar didelis pliusas, kad jo sudėtyje nėra naftos kilmės ingredientų, kurie sukelia priklausomybę nuo tepimo, tačiau jokios naudos neduoda. Tik plėvelę po kuria oda greitais tempais vysta.

PowderMe 30 SPF – unikalus sausas apsauginis produktas veidui ir kūnui

Šioje originalioje, patogioje pakuotėje su švelnia kempinėle slypi labai
2naudingi mineraliniai milteliai. Jie maitina, minkština ir stipriai saugo odą nuo saulės žalos. Tinka naudoti nudegusios odos raminimui. Iki 40 min. Išlieka atsparūs vandeniui. Sudėtyje naudojami tik natūralūs, ne cheminės kilmės filtrai. Yra trys – bespalvis, auskinis, įdegusios odos – atspalviai.

Kadangi dauguma mūsų esame įpratę apsaugai nuo saulės naudoti kremines tekstūras, gali būti psichologiškai keista tepti sausus mineralus ant ir taip sausos odos. Tačiau verta pagalvoti, kad būnant saulėje, oda prakaituoja, išskiriami riebalai. To pasekoje sausas mineralinis produktas greitai virsta kreminiu. Šiuo produktu viso kūno ir veido padengimas bus labai paprastas ir greitas. Jeigu norisi papildomo komforto odai, visada galima ir rekomenduojama prieš einant į saulę pasitepti veidą ir kūną drėkinančiais kremais ir tuomet naudoti sausą mineralinę apsaugą.

Drėgmės nebūna per daug! Drėkinamasis purškiklis POMMISST – odos atgaiva karštomis dienomis

3Vasaros metu šį drėkinantį purškiklį rekomeduojama laikyti šaltai, kad galėtumėte vienu paspaudimu apgaubti odą gaivinančia dulksna. Labai maloniai kvepiantis drėkiklis atlieka ir stiprią apsauginę odos funkciją. Granatų ekstraktas yra galingas antioksidantas, saugantis odą nuo laisvųjų radikalų, kurie skatina senėjimą. Baltosios arbatos ekstraktas ramina, minkština, apsaugo. Naudotinas ir prieš, ir po, ir saulės vonių metu ar dirbant tvankiose, sausose patalpose. Nepamirškime gerti daug vandens.

Taip jane iredale unikalūs produktai gali prisidėti prie ryškios, patrauklios išvaizdos su maudymosi kostiumėliais ir sveikesnio kaitinimosi saulėje. Būkite saugios ir gražios!

Ir žinoma, nusišypsok mums, vasara!

blogpost.png

Parengė – Giedrė Pirinova

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners