Jane Iredale

Džeinės istorija

Džeinė Airdeil (Jane Iredale) yra bendrovės „Iredale Mineral Cosmetics“ prezidentė. 1994 metais ji įkūrė šią bendrovę, kuri pristatė grožio pramonei mineralinės kosmetikos liniją „jane iredale“.
Džeinė pirmoji pristatė grožio prekių rinkai odos priežiūrai skirtos dekoratyviosios kosmetikos liniją. Idėja sukurti odą puoselėjančias makiažo priemones atsirado tada, kai p. Airdeil dar dirbo pramogų pasaulyje. Ji matė modelius ir aktores, kenčiančius nuo daugybės naudojamų makiažo priemonių kenksmingo poveikio.Daug metų p. Airdeil dirbo su moterimis, kurių karjera priklausė nuo gražios veido odos, o odos problemos ir jautrumas galėjo sugriauti ne tik karjerą, bet ir žmogaus pasitikėjimą savimi. Džeinė visada žinojo, kad makiažas yra labai svarbus moters gerovei, ji norėjo padėti moterims kuo paprasčiau pasiekti norimą rezultatą. Todėl jos siūlomos mineralinės pudros – tai makiažo pagrindas, pudra, maskuoklis ir nuo saulės sauganti priemonė „viename flakone“, visi jos linijos gaminiai yra daugiafunkciniai.

P. Airdeil tikslas – sukurti gaminius, kurie gerai atrodytų, būtų net tik malonūs odai, bet ir naudingi. Be to, gaminys turi būti lengvai naudojamas, kad moteris galėtų pasiekti geriausią rezultatą per trumpiausią laiką.
Kosmetika buvo pripažinta tarptautiniu mąstu. Prekių ženklo „ jane iredale“ gaminiai parduodami visose Jungtinėse Amerikos Valstijose ir daugiau nei 50 pasaulio šalių.
Džeinei pavyko įtikti įvairaus amžiaus ir įvairių tautybių moterims, jos sėkmės pagrindą sudaro įsitikinimas, kad tikrasis makiažo menas – tai ne tik mokėjimas sukurti tam tikrą įvaizdį, kuris atitiktų paskutines mados tendencijas, bet ir mokėjimas atskleisti ir pabrėžti natūralų žmogaus grožį, leisti asmenybei suspindėti.

Odą puoselėjantis makiažas

Gražiausias makiažas – sveika oda. Todėl visi mūsų gaminiai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, bet ir puoselėja odą. Mūsų makiažo priemonės nėra tiesiog patobulintos įprastos makiažo priemonės, tai – visiškai nauja technologija. Priemonės labai veiksmingos, todėl jas naudoti rekomenduoja plastikos chirurgai, dermatologai ir kosmetologai visame pasaulyje.
Neužkemša porų, sudėtyje nėra aliejų

Mūsų makiažo priemonės neužkemša odos porų. Mineralinės dalelės sukuria apsauginį barjerą, kuris leidžia odai normaliai kvėpuoti ir funkcionuoti. Be to, toks apsauginis barjeras nepraleidžia teršalų iš aplinkos (rekomenduojame visada vakare nusivalyti makiažą ir pašalinti nuo odos paviršiaus visą per dieną susikaupusį purvą. Brrr!).

Net žinodami, kad mūsų mineralai neužkemša porų ir pasižymi priešuždegiminiu ir priešmikrobiniu poveikiu, visas savo makiažo priemones išbandome laboratorijoje, kad dar kartą tuo įsitikintume. Toks dėmesys detalėms leidžia mums džiaugtis kartu su daugybe pacientų, turėjusių spuogų ir teigiančių, kad pradėjus vartoti „jane iredale“ priemones odos būklė pagerėjo. Aliejus naudojame tik gaminiuose, skirtuose intensyviau prižiūrėti odą, t. y., paakių maskuokliuose, lūpdažiuose bei lūpų blizgiuose.

Apsauga nuo saulės

Šešis „jane iredale“ gaminius Odos vėžio fondas rekomenduoja kaip saugančius odą ir nuo UVA, ir nuo UVB spindulių: kremą „Glow Time“, presuotą makiažo pagrindą „PurePressed Base“, birų makiažo pagrindą „Amazing Base“, kremą „Dream Tint“, lūpų balzamą „LipDrink“ ir pudrą „Powder-Me SPF“. Šios priemonės pagamintos naudojant natūralias nuo saulės saugančios medžiagas – titano dioksidą, ir cinko oksidą. Daugiau informacijos ieškokite puslapyje apie saulės poveikį ir SPF.

Keturi viename

Mūsų makiažo pagrinduose, pagamintuose iš mikronizuotų mineralų dalelių, pigmentas yra koncentruotas (nenaudojame užpildų, pvz., talko). Dėl didelės pigmento koncentracijos net mažiausias gaminio kiekis nepriekaištingai padengia odą ir tampa makiažo pagrindu, pudra ir maskuokliu tuo pačiu metu. Be to, koncentruotas pigmentas užtikrina patikimą apsaugą nuo saulės, todėl nereikia naudoti sintetinių medžiagų.

Patvarumas

Mūsų mineralų dalelės mikronizuojamos, todėl užtepant gaminį ant odos jos sukimba. Kai makiažo pagrindas tepamas ant švarios, sudrėkintos odos, dėl susidarančio įtempimo mineralai tvirtai laikosi ant odos, nepaisydami sunkio jėgos. Mineralų dalelės nenubyra, nesubėga į raukšleles, nenusitrina, nuvalyti jas nuo odos galima tik makiažo valikliu arba mūsų „Magic Mitt“ pirštinaite. Nereikia jokio specialaus valiklio.

Minimali alergijos rizika

Alerginės reakcijos ir odos jautrumas dažniausiai pasireiškia dėl sudedamųjų dalių, dirginančių odą. Itin dažnai sureaguoja oda, kuri buvo nusilpusi dėl vienų ar kitų priežasčių, pavyzdžiui, dėl nusilpusios imuninės sistemos, saulės nudegimo, cheminio šveitimo, šlifavimo lazeriu ir pan.

Dažniausiai jautrumą sukelia cheminiai konservantai, cheminiai dažai (dažnai žymimi FD&C), kvapiosios medžiagos ir alkoholis. Mūsų makiažo priemonėse tokių jautrinančių medžiagų nėra. Iš tiesų cinko oksidas ir titano dioksidas malšina uždegimą ir ramina odą. Visiems mūsų gaminiams buvo pritaikyti jautrinimo bandymai Maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtintose laboratorijose, jokių padidėjusio jautrumo reakcijų nustatyta nebuvo.

Jautrinančios medžiagos

Visų žaliavų, kurias naudojame makiažo pagrinduose ir pudrose, medžiagų saugos duomenų lapai patvirtina, kad ne viena sudedamoji dalis nesukelia odos sudirginimų, uždegimų ar skausmingų reakcijų. Be to, apdorojamų žaliavų cheminė sudėtis nekinta, todėl sumaišytų sudedamųjų dalių poveikis išlieka toks pat, kaip ir atskirų sudedamųjų dalių. Iš savo gaminamų pudrų pašalinome visas kvapiąsias medžiagas, cheminius dažus ir cheminius konservantus – tris pagrindines jautrinančias medžiagas.

D&C dažai

Jei prieš dažų pavadinimą yra raidės „FD&C“, tai reiškia, kad šiuos dažus Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtinto naudoti maisto produktuose, vaistuose ir kosmetikos priemonėse.

Jei prieš dažų pavadinimą yra raidės „D&C“, jos nurodo, kad šie dažai gali būti naudojami tik vaistuose ir kosmetikos priemonėse. FD&C dažai gaunami iš naftos, o anksčiau – iš akmens anglių deguto; kai kurie dažai yra sintetiniai.

Koncentruotas pigmentas

Žodis „pigmentas“ dažniausiai apibūdina spalvotą arba baltą sudedamąją dalį, netirpstančią tirpiklyje (žodis „dažai“ paprastai apibūdina cheminę medžiagą, tirpią, dažniausiai pagamintą iš naftos produktų).

Mūsų pigmentai gaminami tik iš mikronizuotų mineralų. Kadangi mineralai yra koncentruoti pigmentai, jų dengiamosios savybės yra puikios. Maža dalelė padaro didelį darbą!

Priešuždegiminis poveikis

Mūsų gaminiuose yra odą aktyviai raminančių sudedamųjų dalių. Dvi jų pasižymi itin stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis, tai titano dioksidas ir cinko oksidas. Šios medžiagos ne tik paslepia odos raudonį, bet ir padeda jį numalšinti. Daugelyje mūsų gaminių kartu su mineralais naudojami augaliniai ir dumblių ekstraktai, pasižymintys tokiu pat poveikiu.

Greitas padengimas, itin lengva tekstūra

Perbraukę veidą teptuku arba kempinėle vieną kartą, užtikrinsite rezultatą, kuriam pasiekti dažniausiai prireikia trijų priemonių. Pirmą kartą mūsų priemones vartojantys žmonės dažniausiai užtepa per daug, nes yra pripratę prie kosmetikos priemonių su užpildais, kurias reikia vartoti didesniais kiekiais. Mūsų makiažo esmė – kuo mažiau , tuo geriau. Rezultatas turi atrodyti skaidrus, švytintis, itin lengvas.

Apsauga nuo saulės – SPF (apsauga nuo UVA ir UVB)

„jane iredale“ gamintojas atlieka išplėstinius savo apsaugos nuo saulės gaminių bandymus, siekdamas įsitikinti, kad jie veiksmingi apsaugos nuo UVA ir UVB atžvilgiu ir atitinka JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir tarptautinius reikalavimus ir bandymų metodus.

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA)

Apsaugos nuo saulės gaminiai „jane iredale“ puikiai apsaugo nuo UVA ir UVB ir atitinka JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) galutinio plataus spektro apsaugos nuo saulės bandymo reikalavimus, kurio metu matuojama gaminio UVA apsauga UVA apsaugos atžvilgiu.
Tik apsaugos nuo saulės gaminiai, atitinkantys plataus spektro bandymo reikalavimus ir turintys ne mažiau SPF 15, gali būti žymimi kaip „plataus spektro“ gaminiai ir apie juos gali būti teigiama: „mažina odos vėžio riziką ir lėtina odos senėjimą, jei naudojamas pagal paskirtį ir kartu imamasi kitų apsaugos nuo saulės priemonių“.
Be to, buvo bandomas apsaugos nuo saulės gaminių „jane iredale“ atsparumas vandeniui, vadovaujantis nauja galutine taisykle, pagal kurią gaminys gali būti žymimas kaip „atsparus vandeniui“ tik tuo atveju, jei išlieka veiksmingas 40 arba 80 minučių maudantis arba prakaituojant. Bandymų pagal naują technologiją rezultatai patvirtino visų mūsų apsaugos nuo saulės gaminių 40 minučių veiksmingumą.

Tarptautiniai reikalavimai

„jane iredale“ apsaugantys nuo saulės gaminiai buvo išbandyti ir pagal įvairius tarptautinius reikalavimus, bandymų metodikas ir klasifikavimo sistemas, įskaitant galiojančius ES (Europos Sąjungoje) ir nustatytus Japonijos kosmetikos pramonės asociacijos (JCIA).
Mūsų atliktų bandymų pagal ES reikalavimus rezultatai parodė, kad mūsų gaminiai gali būti žymimi „UVA/UVB“ – tai reiškia, kad apsaugos nuo saulės gaminiai užtikrina apsaugą nuo UVA ir UVB mažiausiai 1/3 santykiu. Pavyzdžiui, gaminys su UVB SPF 30 gali būti priskirtas prie grupės UVA SPF 10.
Japonijos kosmetikos pramonės asociacijos (JCIA) PA klasifikavimo sistema (dar vadinama UVA apsaugos laipsnio klasifikavimo sistema) vertina apsaugos nuo saulės gaminio savybę saugoti nuo UVA spindulių. PA klasifikavimo sistemoje naudojami žymėjimai PA+, PA++, PA+++, nurodantys UVA apsaugą nuo silpniausios iki stipriausios. Kuo daugiau pliuso ženklų yra žymėjime, tuo patikimiau apsaugos nuo saulės gaminys saugo nuo UVA spindulių. Mūsų atliktų bandymų pagal PA klasifikavimo sistemos reikalavimus rezultatai parodė, kad „Powder-Me SPF“ pudra klasifikuojama PA+++, o visi kiti apsaugos nuo saulės gaminiai – PA++.

Didelės skyros skysčių chromatografijos (HPLC) bandymas

Tai in vitro (laboratorijos sąlygomis) atliekamas bandymas, skirtas aktyviųjų sudedamųjų dalių procentinėms dalims nustatyti. Jis būtinas kai kuriose šalyse, kai norima registruoti gaminio SPF. Šviesos spinduliai matuoja šviesos sugėrimą ir atspindį; taip patvirtinamos aktyviųjų sudedamųjų dalių, mūsų atveju titano dioksido ir cinko oksido, procentinės dalys. Tai ne itin tikslus, bet įdomus bandymas. Pavyzdžiui, atliktas „Warm Silk“ bandymas parodė SPF 37 rezultatą.

Patvarumo bandymas

Šis bandymas leidžia nustatyti galiojimo terminą. Gaminys gali būti bandomas tikruoju laiku, su sąlyga, kad jis gaminių linijoje buvo pakankamai ilgai, arba galiojimo terminas gali būti nustatomas inkubacijos periodu. Inkubacijos metu gaminys vieną mėnesį intensyviai kaitinamas ir šaldomas. Tokios sąlygos atitinka vienerius naudojimo metus. Visi mūsų gaminiai atitiko inkubacijos bandymo reikalavimus, be to, esant galimybei, jiems buvo pritaikytas ir bandymas tikruoju laiku.

Atidaryto gaminio naudojimo trukmė (PAO)

Pagal ES reikalavimus ant visų dėžučių ir etikečių turi būti atidaryto indo ženklas su nurodytu laikotarpiu mėnesiais, kurio metu vartotojas gali tikėtis optimalių naudojamo gaminio savybių. Tai subjektyvus bandymas, be nustatytų taisyklių. Kaip bebūtų, tokio bandymo tikslas – įtikinti reguliavimo institucijas, kad gamintojas gali įrodyti gaminio tinkamumą naudoti nurodomu laikotarpiu. Mes nusiuntėme į laboratoriją makiažo pagrindus, kurie buvo laikomi mūsų makiažo kambaryje ketverius metus ir buvo periodiškai naudojami. Išbandėme penkias kompaktines pudras ir tris birias. Ir vienu, ir kitu atveju nebuvo aptikta jokių mikroorganizmų. Mes galime įrodyti 48 mėnesių atidaryto gaminio naudojimo trukmę (PAO), tačiau nusprendėme ant dėžučių spausdinti 24M (24 mėnesiai). Mums buvo rekomenduota pasirinkti trumpesnę trukmę, kad ji nepasirodytų netinkama muitinės pareigūnams. Visų kitų mūsų gaminių, išskyrus „D20“, „Balance“  ir „“POMMISST“ PAO trukmė yra 12 mėnesių. Tvirtai tikime, kad mūsų mineralinių pudrų PAO trukmė neribojama.

Geriausias iki

Nurodome „Best used by“ (geriausias iki) datą ant „D20“, „Balance“ ir „“POMMISST“ gaminių pakuočių. Nurodoma data – vieneri metai nuo pakavimo datos. Tai nereiškia, kad po nurodytos datos gaminys tampa kenksmingas, bet jo savybės būna optimalios pirmaisiais metais. Jei ir bus kokių nors pokyčių, tai tik kvapo susilpnėjimas.

Pakartotiniai alerginiai odos mėginiai

Tai jautrinimo bandymas, atliekamas dalyvaujant 50 žmonių kiekvienam gaminiui. Bandymas atliekamas dviem etapais, vertinamos dirginimo ir jautrinimo savybės. Pirmojo etapo metu bandymas kartojamas tris kartus per savaitę, taikant jį tam pačiam subjektui. Po 10-14 dienų pertraukos subjektui tris dienas iš eilės taikomas aplikacinio mėginio bandymas. Vertinama praėjus 24 valandoms arba 48 valandoms. Ir vienu, ir kitu atveju mūsų bandomi gaminiai parodė neigiamus rezultatus. Ne vienas gaminys neparodė jautrinimo savybių. Dabar savo gaminius galime žymėti: „Dermatologist Tested“ (dermatologiškai patikrintas). „Non-irritating“ (nedirgina). „Safety Tested“ (saugumas patikrintas). „Allergy Tested“ (alergiškai patikrintas). „Clinically Tested“ (kliniškai patikrintas). „Hypoallergenic“ (nesukelia alergijos).

Konservantų veiksmingumas (užkrėtimo bandymas)

Šis bandymas leidžia įsitikinti naudojamų konservantų veiksmingumu. Šio bandymo rezultatai mums ypač svarbūs, nes savo gaminiuose nenaudojame parabenų ir fenoksietanolio, bet pasikliaujame natūralesniais būdais. Laboratorijos sąlygomis gaminys buvo apkrėstas bakterijomis, mielėmis ir pelėsiais:Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Pseudomoas aeruginosa, Pseudomonas putida, Escerichia coli, Enterobacter aerogenes, Proteus vulgaris, Serratia marcescens bakterijomis. Mielėmis Saccharomices cerevistae, Candida albicans. Pelėsiais, Aspergillus niger, Aspergillus flavus, Pennicillium notatum.
Po septynių dienų inkubacinio laikotarpio gaminys antrą ir trečią kartą buvo apkrėstas Staphylococcus epidermidis, Pseudomoas aeruginosa ir Escerichia coli (E. coli) bakterijomis. Bandymas leido įvertinti naudojamų konservantų veiksmingumą, kai reikėjo ne tik apsaugoti gaminį nuo mikrobinio užteršimo, bet ir sumažinti mikrobų lygį iki žmogui saugaus lygio. Kitaip tariant, konservantai turi naikinti mikroorganizmus. Bandymui pasibaigus (21 diena) nebuvo aptikta jokių mikroorganizmų.

Nebandyta su gyvūnais

Etiško elgesio su gyvūnais organizacija (PETA) patvirtino, kad „jane iredale“ priemonės gaminamos neatliekant jokių bandymų su gyvūnais. Norėdami daugiau sužinoti apie tai sužinoti, aplankykite mūsų puslapį organizacijos tinklalapyje (sąraše nurodytas mūsų bendrovės pavadinimas „Iredale Mineral Cosmetics, Ltd.“).

Porų užsikimšimas

Mes išbandėme visus savo gaminius, tikrindami, ar jie užkemša odos poras. Rezultatai parodė, kad nei vienas gaminys veido odos porų neužkemša.

Sunkieji metalai

Mes išbandėme visus savo gaminius, tikrindami, ar jų sudėtyje yra sunkiųjų metalų. Rezultatai parodė, kad nei viename gaminyje nėra išmatuojamo sunkiųjų metalo kiekio, įskaitant šviną ir nikelį.

IŠVADA

Kai kuriuos bandymus „jane iredale“ atliko ne todėl, kad jie privalomi kosmetikos gamintojui, bet todėl, kad bendrovė tvirtai tiki, kad siūloma gaminių linija yra pačios geriausios kokybės.


Glow Make-up Lietuva (Glow International UAB) yra oficialus jane iredale – Skin Care Makeup atstovas Lietuvoje.

Verified by Trusted Partners