Kaip tinkamai prižiūrėti riebią odą?

Vasaros ir netgi ne tik vasaros sezonu, daugelis susiduria su odos riebalavimosi problema. Visos prižiūrime ir atsakingai rūpinamės savo oda, tačiau dienos eigoje pastebime, kad oda pradeda blizgėti nuo riebalų išsiskyrimo pertekliaus. Oda tampa riebi ir riebaluojasi ne dėl netinkamos priežiūros ar kitų išorinių veiksnių, riebalai gaminasi dėl odoje esančių riebalinių liaukų, o jas sužadina arba slopina tam tikros medžiagos dažniausiai – hormonai. Maži išorinės ląstelių dalies receptoriai priima iš šių medžiagų sklindančius signalus ir perduoda juos į vidines liaukos ląsteles. Hormonai perduoda toliau netgi labai silpną dirginimą ir tada pagaminama žymiai daugiau negu reikia riebalų.

Oily Skin

Ypač svarbu tinkamai valyti ir prižiūrėti riebią odą, nes taip išvengiame odos nešvarumų kaupimosi gilesniuose odos sluoksniuose. Rekomenduojame naudoti specialiai riebiai odai skirtas kosmetikos priemones. Nešvarumus ir makiažo likučius valykite įprastu, Jūsų odai tinkamu miceliniu vandeniu, pieneliu ar putomis. Švariai ir kruopščiai nuvalytą odą patepkite riebiai odai skirtu veido kremu. Norint, kad riebi oda dienos eigoje taip smarkiai neblizgėtų galima naudoti – pudrą. Dauguma kosmetinių pudrų yra tokios smulkios, kad pašalina blizgesį neužkimšdamos porų. Ja galite pabarstyti odos vietas kurios labiausiai blizga, o tada užtepti toninio dieninio kremo. Vakare nuvalius odą galite naudoti įprastą riebiai odai skirtą kremą arba drėkinamąjį kremą.Face

Dažnai riebi oda būna gana tvirta, nelabai jautri. Plonas riebalų sluoksnis ją efektyviai saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Jeigu riebia oda rūpinamasi tinkamai, ji išlieka jauna ypač ilgai, nes raukšlių atsiranda negreitai.

Riebios odos savininkėms siūloma rinktis porų neužkemšančias, lengvos konsistencijos kosmetikos priemones. Vietoje kreminės pudros rinkitės priemones su atspalviu specialiai skirtas riebiai odai. Tokios priežiūros priemonės ne tik sulygina odos spalvą, paslepia nelygumus, bet kartu ir gydo odą.

Riebios odos priežiūros atmintinė:

* Naudokite specialiai riebiai odai skirtas valymo priemones.

* Nesistenkite visiškai nuvalyti riebalų sluoksnio. Taip galite tik paskatinti riebalų liaukų veiklą.

* Nuvalę makiažą ir nešvarumus – odą suvilgykite toniku ar poras sutraukiančiomis kosmetikos priemonėmis.

* Naudokite riebiai odą pritaikytą lengvą drėkinamąjį kremą.

* Nedelsdami gydykite odos negalavimus, laiku šalinkite atsiradusius bėrimus ir iškilusius naujus spuogus. Tai padės išvengti tolesnių komplikacijų.

* Naudokite neriebų losjoną nuo saulės.

Mūsų rekomendacijos riebios odos savininkėms:

Oily skin

 1. BeautyPrep – veido prausiklis

2. BeautyPrep – veido drėkinamasis kremas

3. BeautyPrep – veido tonikas

4. Smooth Affair facial primer for oily skin – makiažo bazė riebiai odai

5. Absence – makiažo bazė ypač riebiai odai

6. Purepressed base – presuotos mineralinės pudros papildymas

7. PureMatte – fiksuojanti kompaktinė pudra

8. Amazing matte – biri fiksuojanti pudra (ryžių pudra)

 

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners