KAS TURĖTŲ BŪTI KASDIENINIO MAKIAŽO KOSMETINĖJE? 5 PRODUKTAI „PERLIUKAI“

KAS TURĖTŲ BŪTI KASDIENINIO MAKIAŽO KOSMETINĖJE?

 5 PRODUKTAI „PERLIUKAI“

Bingo

“Mažiau yra daugiau”. Girdėti, mėgiami ir pastarąsias makiažų tendencijas atspindintys žodžiai, dažnai linksniuojami vizažistų. Natūralumas dabar yra vizažo mados viršūnėje. Tiksliau sakant – skoningai atliktas ir subtilus makiažas. Glow Beauty Studio klientės Viliuje dažniausiai to ir prašo – pasipuošti profesionaliu makiažu, bet atliktu taip, kad niekas tiesiogiai nesuprastų, kodėl taip gražu. Toks yra ir studijos vizažisčių darbo braižas, be to naudojama profesionali jane iredale kosmetika padeda nesunkiai išpildyti tokius pageidavimus.

Iš tiesų, skoningam makiažui daug produktų nereikia. Tiesiog jie turėtų būti kokybiški ir draugiški odai bei sveikatai, paprasti naudoti. Tam, kad atrodytume susitvarkusios ir švytinčiais veidais, patartina kosmetinėje turėti ir naudoti šiuos 5 pagrindinius makiažo produktus. Nepamirškite odos priežiūros! Makiažas atrodys gražiai tik ant giliai sudrėkintos, prižiūrėtos odos. Dekoretyvinė kosmetika turėtų pabrėžti grožį, o ne maskuoti vargstančios odos nusiskundimus.

Taigi, konsultuodama ir parinkdama kosmetikos priemones klientėms visada sakau, kad švytinčiam veidui, gyvam žvilgsniui ir išbaigtam įvaizdžiui mums reikėtų: sulyginto veido odos tono, lengvai pamaskuotų paakių, sutvarkytų antakių ir paryškintų blakstienų bei sudrėkintų lūpų. Na, dar pridėčiau skaistinamąją priemonę – vadinamą highlighter, kuri gali būti daugiafunkcinė. Taip, aš esu gaivaus, švytinčio makiažo fanė.

1. Makiažo pagrindas. Atsirinkite pagal odos tipą. Jeigu turite ploną veido odą, vengti labai klampių, storu sluoksniuBBbesidengiančių kreminių ar kompaktinių pudrų. „Kaukių puotos“ įvaizdžio jau nebenori praktiškai niekas. Darbo patirtis parodė, kad brandesnės moterys nori kuo mažiau pudros ant veido. Gatvėje pastebiu, kad jaunos merginos vis dar mėgsta daugiau grimą nei makiažą ir dažniausiai renkasi labai matinius makiažo pagrindus arba gausiai naudoja sausus makiažo užbaigimo produktus. Kol oda spinduliuoja jaunyste, kam tie stori sluoksniai… Verta prisiminti, kad kuo labiau matinis makiažas, tuo didesnė rizika sukurti sendinantį įspūdį. Jeigu negalite gyventi be matifikuojančios fiksuojamosios priemonės, naudokite ją, ypač kasdienai, daugiau T zonoje.

Profesionalios mineralinės kosmetikos linijos jane iredale makiažo pagrindai universalūs tuo, kad jie yra ir makiažo pagrindas, ir matifikuojanti priemonė, jei dienos eigoje prireiktų nuriebalinti riebesnes veido odos vietas. Kartu jie turi subtilaus švytėjimo. Taip pat puikiai maskuoja spuogelius ar odos atspalvio netolygumus, nevargidnami, o skatinantys odos gijimą.

Bet kuriuo atveju visus veidui skirtus dekoratyvinės kosmetikos produktus būtina bandyti ant veido odos prieš įsigyjant. Praleiskite su pudra visą dieną, stebėkite kaip jaučiasi oda, kaip atrodo estetinis vaizdas, ar nesubėga į poras, ar neišryškina sausų odos vietų, kaip oda jaučiasi ir atrodo po prausimosi.

2. Paakių maskavimas. Jei planuojate fotosesiją ir turite probleminius, tamsius paakius, be profesionalių produktų būtų sudėtinga prasiversti. Tačiau kiekvieną dieną suteikti pailsėjusio veido, žvilgsnio įvaizdį puikiai padeda legvos tekstūros, šviesą atspindinti paakių maskavimo priemonė.

lightKaip pasirinkti spalvą, kad problemos neparyškintumėte? Jeigu paakių zona melsvo atspalvio, rinkitės rožinius paakių maskuoklius, nes užtepę gelsvą gausime žalsvus paakius. Jeigu paakiai tamsesni – rusvi, tuomet labiau tiktų gelsvenių atspalvių koregavimo priemonės. Tikrai nerekuomenduoju naudoti kiekvieną dieną grimo paskirties paakių maskuoklių, nes nepastebėsite kaip greitai plonoje paakių odoje išryškės daugybė raukšlelių. Taip pat atkreipčiau dėmesį į tai, kad paakių zonai netinka visam veidui naudojamos kreminės pudros. Jų tekstūra gležnai paakių odai yra per sunki.
Active Light

Lengvesni, šviesą atspindinčių dalelių turintys produktai puikiai tinka tepti po antakiais, po akimis, vidiniuose ir išoriniuose akių kampuose, aplink nosies šnerves, ant skruostikaulių, virš lūpų, po lūpų kampučiais. Tai padės sukurti pakeliamąjį, atveriantį efektą. Bandykite prieš įsigydamos! Paakių zona labai jautri. Taip pat šios maskavimo priėmonės yra puikus akių šešėlių pagrindas. Ant plikos odos šešėliai neprikibs ir nubyrės.

3. Sutvarkyti ir paryškinti antakiai bei blakstienos.

Ploni antakiai sendina, optiškai išryškina ir didina nosį. Išblukę, beformiai antakiai „pradangina“ veido bruožus, akių spalva blanksta, susidaro pavargusio veido įspūdis. Dauguma klienčių tikrai kartoja ir žino, kad antakiai įrėmina veidą. Tik nepersistenkime. Šveisiaplaukės merginos su juodos spalvos antakiais atrodo stipriai esktravagantiškai.  Vertėtų pacituoti HD Brows technikos sumanytojos Nilam Patel žodžius: „Įsivaizduokite, kad moters veidas yra paveikslas, o jos antakiai – paveikslo rėmai. Juk mes žiūrėdami į paveikslą neturėtume matyti tik jo rėmų.“ Visa kas yra subtilu, yra gražu.

Tiesa, kad šviesių plaukų moterims ir merginoms patariama 1-2 tonais tamsinti antakių spalvą, o brunetėms – atvisrkščiai, jų antakių spalva turėtų būti šiek tiek šviesesnė nei plaukai.

Antakiams paryškinti, jei turite vešlius antakius, galite naudoti tiesiog cheminį dažymą pas profesionalus. Jei norite sukurti išbaigtesnį vaizdą ir užpildyti tarpelius ar tiesiog antakiai jums atrodo išblukę, naudokite antakių pieštuką arba šešėlius, arba abu. Tikslenes linijas padeda sukurti pieštukai. Tiesa, nereikėtų naudoti akims skirtų prieštukų, nes jie yra per mikšti ir nusitrins. Klientės dažniausiai naudoja šešėlius, nes joms pavyksta atlikti švelnesnį antakių makiažą. Jais sukuriamas dūmo, išsklaidymo, minkštas efektas. Peištuku taip pat galite švelniai užpildyti antakius, tiesiog nereikia stipriai spausti. Laikykite pieštuką gulsčiau. Yra rinkiniai antakiams, kuriuose rasite šešėlį ir vašką. Perbraukę kirstu teptuku per vašką ir per šešėlį susikursite pieštuko konsistenciją. Arba galite naudoti tik šešėlį, o šiek tiek vaško panaudoti užbaigimui ir plaukelių suguldymui. Jeigu plaukeliai labai nepaklusnūs, naudokite specialius skaidrius gelius antakiams. Kita labai populiari antakių ryškinimo priemonė – geliai su spalva. Patogios formos spiraliniai šepetėliai keliais judesiais ir paryškinsite ir suguldysite plaukelius. Apskritai, naudoti spiralines šukutes antakiams labai rekomenduoju. Perbraukite aukštyn ir įstrižu judesiu tolyn nedažytus antakius ir tą patį pakartokite po makiažo.

Giedres BLOG

Antakių priežiūra. Tam reiktų atskiro straipsnelio ir ne vieno. O geriausiai būtų profesionali antakių meistrų rengimo mokykla Lietuvoje. Situacija po truputų gerėja ir vis daugiau meistrų puoselėja ir saugo klienčių antakius. Patirtis rodo, kad 95-97% klienčių antakiai yra pernelyg išpešioti ir nebeatauga. Mielos merginos ir moterys, pasikliaukite tais meistrais, kurie rūpinasi ir saugo kiekvieną antakių plauką.

Blakstienų tušų pasirinkimas labai individualus dalykas. Vienos mes mėgstame efektingas, gausiai pridažytas blakstienas, kitos – labai natūraliai atrodančias. Jeigu kalbame apie juodą tušą, verta atkreitpi dėmesį į jo spalvos pigmentą. Vieni gamintojai naudoją pilkesnį juodą pigmentą, kiti – labai juodą.

lips

4. „Skanios“ lūpos. Uogomis kvepiantis jane iredale lūpų blizgis gali būti puikus lūpas puoselėjantis produktas Jūsų rankinėje. Jeigu kartais turite lūpų pieštuką, padažykite juo kontūrą ir visą lūpų plotą, tada perbraukite blizgiu. Spalva bus sodrensė ir tai padės sukurti pilnesių lūpų vaizdą. Stiprus lūpų kontūras nėra šiuo metu labai madingas. Galima tiesiog piršto pagalvėle patapšnoti lūpas blizgiu. Vienas geriausių mano paskutinių atradimų lūpoms – Filorga maitinamasis balzamas lūpoms. Jis stabdo senėjimą, pridrėkina lūpas, prisotina, net ir stipriai pavargę kliečių lūpos atsigauna akimirksniu. Rekomenduojama tepti ir kontūrą. Pasidomėkite produktų,skirtų lūpoms, sudėtimi. Nuo lūpų visos sudėtinės dalys greitai patenka į organizmą. Venkite naftos produktų turinčių lūpų priemonių.

filorga

5. Išliaupsintas „highlighter’is“.

Švytėjimo nebus per daug. Turiu mintyje, ne riebalinio pertekliaus blizgėjimą, o subtiliai švytintį, jaunatviškos odos efektą. Jau keletą metų, o ypač šiais metais, labai aktualus yra veidonatural-glow-makeup makiažo „po sporto“ efektas, kai oda spindi tarsi natūraliai šlapia. Yra universalios priemonės, kaip jane iredale sausa skaistinamoji priemonė moonglow atspalvio, kurią galite natūralaus plauko šepetėliu padengti kaktos centrinę dalį, skruostikaulius, gulsčios V raidės formos judesiu braukiant virš antakio uodegėles per akiduobės kaulo išorinę dalį link skruostikaulio, perbraukti nosies centrą, kupidono įlinkimą viršutinėje lūpoję, smakrą. Kitas variantas – bronziniu atspalviu perbraukti natūrliai saulėje labiausiai įdegančias, iškiliausias veido dalis: kaktą, jos šonus, m formos liniją nuo vieno skruostikaulio, per nosies kalnelį, link kito skruostikaulio. Bronzantai šiais metais taip pat yra labai madingi. Sausos skaistinamosios priemonės kaip jane iredale įvairių atspalvių produktai, ypač moonglowmoonglow, taip pat puikiai tinka naudoti akių šešėliavimui. Kadangi tokios priemonės turi švytėjimo, be vargo išsklaidysite šešėliavimo kraštus ir akių makiažas atrodys švariai, tolygiai. Nors akių šešėliai, mano nuomone, jau yra ne viena reikalingiausių, o papildoma makiažo priemonių. Galop, akių kampučius ir akiduobę galite patamsinti antakių šešėliais. Kai turite informaciją apie priemones, lieka praktikuotis ir kurti.

Nuoširdžiai linkiu ieškoti veidrodyje gražiausių dalykų, jausti dėkingumą ir mylėti save!
Nepasilikte grožio šventėms. Kasdien reiktų atrodyti ypatigai gerai. Grožio nebūna per daug!

Parengė – Giedrė Pirinova

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners