Keletas jane iredale rudenio naujienų

Profesionali mineralinė kosmetika jane iredale pristato rudeniškas, tačiau visai ne šaltas NAUJIENAS!

Gražiausias makiažas – sveika oda. Visi jane iredale kosmetikos produktai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, bet ir puoselėjaNaturallyGlamCollection odą. Makiažo priemonės nėra tiesiog patobulintos įprastos makiažo priemonės, tai – visiškai nauja technologija. Priemonės labai veiksmingos, todėl jas naudoti rekomenduoja plastikos chirurgai, dermatologai ir kosmetologai visame pasaulyje.

Kosmetikos priemonės neužkemša porų, sudėtyje nėra aliejų, prisotintos mineralų ir odai reikalingų vitaminų.

Lūpdažiai

Visame pasaulyje paskutinis mados šauksmas – ryškios lūpos. Žinoma mes, lietuvės, dažnai nenorime atkreipti didelio dėmesio į save, todėl dažnai prisibijome ryškių spalvų, tačiau visiškai nereikia to bijoti ar kuklintis ryškių spalvų lūpų dažų. Yaptingai ruošiantis vakarėliui, viskas ko jums reikia – prisirpusios, ryškios lūpos! Tai puikiai atskleis jūsų žavesį ir išlaikys moteriškąją galanciją.

Šio sezono naujieji atspalviai Paris ir Gwen sukurti laikantis naujausių vizažo mados tendencijų. Ryškūs, stipriai pigmentuoti, ilgai išliekantys ir žinoma, naudingi jūsų lūpų odai, juk visi mineralinės kosmetikos jane iredale produktai prisotinti vitaminų kurie puoselėja odą.

Paris                                                   Gwen

Paris Lip Plumper               Gwen Lipstick PureMoist

Skaistalai

Naujasis skastalų atspalvis jau vien iš pavadinimo kalba apie save – Clearly Pink. Rožinė, tačiau labai Clearly pink natūrali spalva su blizgiomis dalelėmis. Blizgumas taip pat vis dar madingas, o būtent šių skaistalų blizgiosios dalelės taip gražiai nugula ant odos, kad spindėjimas atrodo visiškai natūraliai – lyk jūsų skruostukai spindėtų iš vidaus.

Akių šešėliai

NaturallyGlamLookKas puikiai pažįsta jane iredale top produktus, tikrai žino akių šešėlių paletę Daytime ir Smoke Gets in Your Eyes. Šį rudenį jane iredale pristato dar vieną paletę, kuri tikrai nei kiek ne prastesnė už minėtąsias. Rudeniškų, itin natūralių žemės spalvų su perlamutro efektu – Naturaly Glam. Visi atspalviai parinkti ir sukurti laikantis  naujausių tendencijų.

Visas kosmetikos priemones galite pamėginti Glow Beauty studijoje.

Esate visuomet laukiamos!

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners