Kūrybinė vizažistų veikla

Parengė – Mažena Giedrytė

Vizažisto darbas, tai ne tik smagi diena grožio studijoje, tačiau ir begalybė kūrybingos veiklos už jos ribų. Tam, kadBackstage susidomėjusiems šia profesija būtų lengviau įsivaizduoti kaip atrodo mūsų kasdienybė, nusprendžiau pasidalinti mūsų specialybės užkulisiais.

Nepaisant to, kad kiekviena klientė įžengusi pro mūsų duris vis įneša įvairovės, bei pasitikėdama mumis nevaržo mūsų kūrybinės laisvės, kartais labai norisi pašėlti ir drastiškai peržengti ribas. Šiam tikslui pasiekti geriausia yra dalyvauti įvairiuose mados pasaulio renginiuose, fotosesijose arba dirbti su teatru.

Creative imageFotosesijos tai ne tik ryškesnis, intensyvesnis makiažas, bet ir leidžiantis suteikti daugiau dramatiškumo arba ekstravagancijos kuriamam įvaizdžiui. Šiuo atveju labai svarbus bendras vaizdas, būtina priderinti aprangą, aksesuarus bei šukuoseną tam, kad galėtume pasiekti maksimalų rezultatą. Vizažistams dažnai tenka dirbti su drabužių reklaminėmis fotosesijomis, šiuo atveju stilistiką diktuoja būtent rūbai. Fotosesijos dažniausiai reikalauja pasiruošimo, kadangi vienu metu dirba skirtingi specialistai, kurie turi sutarti dėl bendros vizijos. Prieš kimbant į darbus dažniausiai yra ruošiami mood board’ai, kurie vaizdų dėka papasakoja istoriją, tai koliažas, kuriame dominuoja pasirinktos spalvos, stilistika, detalės, naudojami raktažodžiai. Makiažo specialistai dažnai dalyvauja visos fotosesijos metu, kadangi bet kurią akimirką gali tekti pakoreguoti makiažą arba lengvai pakeisti įvaizdį. Tos pačios taisyklės galioja ir filmavimo aikštelėje, grimerės turi nuolat stebėti situaciją. Nepaisant to, kad tai siejasi su daugybe valandų praleistų aikštelėje, tačiau emocijos išvydus rezultatą – atperka viską.

Toms, kurioms patinka greitas tempas, pravartu išbandyti jėgas madų šou užkulisiuose.Backstage Dažniausiai modelių veidai, kuriuos tenka grimuoti keičiasi taip greitai, kad galiausiai nebesuskaičiuoji kiek jų pavyko pagražinti. Šis darbas taip pat reikalauja pasiruošimo. Prieš rengiant madų šou taip pat aptariama koncepcija, atliekami bandomieji įvaizdžiai, galiausiai pasirenkamas vienas ar keli, kuriuos pagal dizainerio pageidavimus belieka atkartoti ant modelių. Smagu tai, kad dažnai tokie makiažai turi savyje kažką neįprasto, jiems dažnai naudojami netikėti sprendimai, ryškios, madingos spalvos, atsižvelgiama i naujausias tendencijas.

TeatrasDar viena puiki erdvė kūrybai – teatras. Tai ne tik kaukės, skirtingi vaidmenys, įdomūs žmonės, bet ir tikras meistriškumo išbandymas. Teatrinis grimas, turi ne tik būti kūrybingas, bet ir atitikti tam tikrus reikalavimus. Panašiai kaip ir fotosesijų ar filmavimo metu, viskas turi būti kur kas ryškiau bei stipriau. Tačiau teatrinio grimo specifika slypi tame, kad dažnai tenka sukurti naujus bruožus, personažui suteikti jam būdingas savybes. Tikras iššūkis paversti šviesiaplaukę lietuvaitę geiša, tačiau jei mums pavyksta – satisfakcija neįkainojama!

Visas kūrybiškas sielas nuoširdžiai raginame registruotis į profesionalius makiažo kursus, kurių metu ne tik susipažinsite su vizažistų darbo subtilybėmis, bet ir galėsite išbandyti savo jėgas praktikos metu, kuri leis jums susipažinti su mados pasaulio bei teatro užkulisiais!

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners