Lana Vallo

 

Vizažistės profesiją pasirinkau todėl, kad man patinka grožis visose jo formose! Man ypatingai malonu kažką daryti savo rankomis ir matyti, kaip dėl mano veiksmų žmonės ir pasaulis aplink tampa linksmesni, ryškesni ir gražesni!

Visų labiausiai vizažisto darbe mane žavi įvairovė, kurią suteikia ši profesija. Kiekviena nauja diena – tai nauji susitikimai, nauji įspūdžiai ir, žinoma, nauji įššūkiai!  Nuo 2003 metų pradžios, nuo to laiko, kai pradėjau dirbti vizažiste, aš nenustoju stebėtis, koks įdomus ir uždegantis yra kūrybos procesas. Šiandien, būdama profesionali vizažistė, nuolat bendradarbiauju su skirtingomis dizaino studijomis, reklamos ir modelių agentūromis, kosmetikos kompanijomis, žurnalais ir skirtingais žmonėmis, vedu makiažo pamokas, dalyvauju aprangos, kosmetikos reklamų filmavimuose, dirbu televizinės reklamos filmavimuose, madų šou…ir toliau tobulinu save šiame nuostabiame, įtraukiančiame mados ir grožio pasaulyje.

Esu tikra, kad geriausiai apie menininką kalba jo darbai. Todėl siūlau susipažinti su mano darbų kolekcija, mano portfolio puslapyje.

Verified by Trusted Partners