Penki būdai, kaip prižiūrėti sausą odą žiemą

Keičiantis metų laikams, o ypač atėjus žiemai, patartina labiau atkreipti dėmesį į savo odos priežiūrą. Ypatingą dėmesį odai reikėtų skirti žiemą. Žiema – tai žemesnės ir šaltos temperatūros, dažnos oro temperatūrų kaitos. Šalta oro temperatūra – reiškia sausą ir išsausėjusią odą.

Winter skin

Kai temperatūra nukrinta, smarkiai sumažėja oro drėgmės lygis. Duetas: sausas oras su atšiauriu vėju ir centrinis šildymas kuris aktualus žiemą – tai skilinėjančių lūpų, sausos, šerpetojančios veido ir rankų odos audra. Pasidalinsime su Jumis penkiais paprastais būdais, kaip apsaugoti odą nuo neigiamų žiemos oro efektų.

ODOS PRIEŽIŪROS PATARIMAI IR GUDRYBĖS

 

1.    SAULĖ

Jos negana, jos norisi visuomet ir kuo daugiau. Juk neįmanoma pasakyti GANA, kai saulė iš tikrųjų yra vienas iš svarbiausių dalykų grožiui ištisus metus. Jeigu kada nors slidinėjote ar užsiėmėte bet kokiu kitu žiemos sportu, tikrai žinote kokia stipri saulė yra žiemos metų laiku, ypatingai kai ji akinamai atsispindi į baltą sniegą. Apsaugokite savo odą nuo saulės daromos žalos su produktais kurie turi 15 SPF ar daugiau. Jane iredale populiariausi nuo saulės spindulių apsaugantys produktai ištisus metus yra HandDrink 15 SPF (rankų kremas) ir LipDrink 15 SPF  (lūpų balzamas).

JI_Hand_drink          IMC_LipDrink

2.    NAUDOKITE DRĖKIKLIUSHydration Sprays

Ar kada nors teko pabusti ir pajusti lyk visą naktį būtumėte vaikščiojusi Sahara dykumoje? Ir visa tai yra dėl centrinio šildymo kuris be galo išsausina ne tik orą patalpoje kurioje miegate, bet ir Jūsų odą. Naudokite nakčiai giliai drėkinančius kremus ir purškiamuosius drėkiklius, taip pat įjunkite oro drėkintuvą. Tai bus labai didelė nauda Jūsų odai ir poilsiui.

3.    STIPRINKITE ODOS DRĖGMĘ

JI moisturizer

Kaip išspręsti sauso oro problemą? Didinkite drėgmę savo kūne ne tik išorėje, bet ir viduje. Gerkite daug vandens ir naudokite vitaminus kurie neleidžia odai prarasti drėgmės iš vidaus. Jane iredale giliai drėkinantis kremas BeautyPrep Face Moisturizer kuriame gausu rožių kamieninių ląstelių ekstrakto padės apsaugoti odą nuo drėgmės praradimo ir epidermio. Smooth Affair Facial Primer & Brightener drėkinanti makiažo bazė ne tik drėkins, bet ir padės ilgiau išsilaikyti makiažui.

4.    ATSISAKYKITE KARŠTO DUŠO
Gal Jūs niekuomet nesusimąstėte, tačiau karštas dušas taip pat gali sausinti odą. Šaltą žiemos dieną visi dažnai pagalvojame, kad puikiausiai atpalaiduotų ir sušildytų būtent karštas dušas, tačiau karštu vandeniu labai greitai nuplaunami natūralūs odos aliejai, o tai be abejo sukelia spartesnį odos išsausėjimą. Pasistenkite mėgautis vidutinės temperatūros vandeniu ir atminkite, kad maudynės  neturėtų tęstis ilgai.

5.    SAUGOKITĖS ŠLAPIŲ DRABUŽIŲ
Snieguotu metų sezonu, mes visi susiduriame su šlapiais drabužiais. Ar slidinėjimas, ar sniego senių statymas su vaikais, ar tiesiog paprastas pasivaikščiojimas lauke – garantuotai susiduriate su šlapiomis kojinėmis ar pirštinėmis.  Šlapias audinys (ypač vilnos), gali dirginti odą, taigi nepamirškite kad patekus į namus privalu kuo greičiau nusirengti šlapius drabužius.

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners