Prekių siuntimo ir pristatymo informacija

PREKIŲ PASIRINKIMAS

Greitai ir lengvai Jus dominančio produkto paieškai mūsų svetainė siūlo šias galimybes:
Jūs visada galite matyti paieškos laukelį viršutiniame dešiniajame puslapio
kampe. Kai tik įvesite paieškos žodį ar raidžių kombinacijas, bus surasti ir Jums parodyti visi paiešką atitinkantys produktai, esantys mūsų kataloge.
b) Jei pasirinksite norimą gaminių grupę iš meniu, esančio puslapio kairėje, atsidariusiame naujame lange Jums bus parodyti visi produktai, priskirti priklausantys šiai grupei. Rinktis galima pagal gamintoją, arba pagal produkto naudojimo sritį.

PREKIŲ TALPINIMAS PIRKINIŲ KREPŠELYJE

a) Jei suradote sau patinkantį produktą, įrašykite norimą kiekį ir/arba spalvą bei paspauskite krepšelio ženkliuką, kurį galite surasti prie kiekvieno produkto.
Bet kuriuo metu galite peržiūrėti savo krepšelio turinį, spragtelėję pelės klavišu ant užrašo “krepšelis”, esančio mūsų puslapio viršutiniame dešiniajame kampe.
b) norėdami išimti prekes iš krepšelio, spragtelėkite pelės klavišu ant ženkliuko “x”, esančio šalia atitinkamos prekės.
c) norėdami vėl į pirkinių sąrašą įtraukti pašalintą produktą, turite jį pasirinkti pakartotinai.
d) norėdami patvirtinti krepšelio turinį ir pratęsti užsakymo procesą, paspauskite laukelį “patvirtinti užsakymą”

UŽSAKYMO IŠSIUNTIMAS

Po to, kai paspaudėte laukelį “patvirtinti užsakymą”, būsite automatiškai nukreiptį į puslapį su laukeliais, kuriuose turėsite suvesti reikalingus asmeninius duomenis. Tam, kad galutinai patvirtintumėte užsakymą, paspauskite laukelį “siųsti užsakymą”.

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Tam, kad apmokėtumėte užsakymą, mokėjimų puslapyje pasirinkite Jums priimtiniausią apmokėjimo būdą.
Užsakymo patvirtinimas ir sąskaitą bus išsiųsti Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu. Po užsakymo patvirtinimo bet kada galėsite peržiūrėti užsakymą savo elektroninio pašto dėžutėje, jei nurodėte teisingą savo elektroninio pašto adresą.

UŽSAKYMO VYKDYMAS

Jei jūsų užsakymo vertė yra mažesnė negu 50 eur, Jums bus priskaičiuotos prekių pristatymo išlaidos.
Prekės Jums bus pristatytos kurjerių firmos per dvi – penkias darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.
Esant pageidavimui, klientas gali pats atsiimti prekes mūsų biure: Aguonų g. 14, Vilnius

UŽSAKYMO GRĄŽINIMAS

Jeigu prekės, užsakytos mūsų internetinėje parduotuvėje, Jums netinka, Jūs turite teisę jas gražinti 14 darbo dienų laikotarpyje. Grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir tokios pat būklės (tai negalioja pakuotėms, kurių neįmanoma nepažeisti išpakuojant prekę). Pinigai už grąžinamas prekes bus pervesti į Jūsų sąskaitą ne vėliau kaip per 30 dienų po pranešimo apie užsakymo grąžinimą gavimo. Internetinė parduotuvė turi teisę reikalauti kompensacijos už išlaidas, susijusias su užsakymo grąžinimu. Ši suma neturi viršyti 30 eur. Kompensacija netaikoma kai produktas yra sugadintas, išskyrus tuos atvejus, kai grąžinama prekė neatitinka užsakytos, arba, turi tokių pažeidimų, kurie vizualiai negalėjo būti pastebimi.

Malonių pirkinių!

Verified by Trusted Partners