Ruduo su jane iredale

Mazena Blog postAtėjus rudeniui reikėtų ne tik pasirūpinti paltukais, kurie sušildys kūną, bet ir pagalvoti apie tai, ko gali prireikti mūsų veidui. Nors po atostogų visi jaučiamės atsigavę ir pailsėję, oda dažnai atrodo spindinti ir įdegusi, nereikėtų pamiršti, kad pasikeitus orams ji taip pat reikalauja ypatingo dėmesio.

Nors rudens sezonu saulės matome vis mažiau, nepamirškime, kad ji vis dar veikia mūsų odą. Patogus variantas apsisaugoti nuo jos spindulių – naudoti apsaugines priemones arba SPF filtrus turinčias makiažo priemones. Viena iš mano mėgstamiausių – jane iredale Powder-MePOWDER-ME SPF® SPF sausa apsauga nuo saulės. Patogi naudoti ne tik norint padengti veidą bet ir visą kūną. Minkšta kempinėlė patogiai išskirsto produktą o veidrodėlis padeda sekti potėpius.

Magic Mitt

Tam, kad jūsų veidas gerai atrodytų ne tik be makiažo bet ir su juo, nepamirškite pagrindinių žingsnių. Įdegusi oda dažnai yra išsausėjusi, pradeda šerpetoti, jei tokią padengsime makiažu tik išryškinsime akivaizdžius trūkumus. Tam, kad ji būtų lygi, gerai ją nuvalykite. Ideali pagalbininkė – minkšta valymo pirštinė Magic Mitt(TM), kuri švelniai nušveis jos paviršių. Švarią odą būtinai padrėkinkite – atsidėkodama – ji švytės.

Mazena Blog post

Kadangi rudeniški orai dažnai yra lydimi stipraus vėjo, nebijokite veido padengti kiekstipresniu makiažo pagrindo sluoksniu, ypač ties tomis vietomis, kurios yra linkusios raudonuoti. Sustiprinkite padengimą ant nosies bei aplink ją, papildomai galite padengti skruostus. Taip pat neskubėkite išbėgti iš namų ką tik pasidažiusios blakstienas, stiprus vėjas gali priversti jus ašaroti, dažnai mirksėti arba stipriai užmerkti akis, tokiu atveju gerai neišdžiuvęs tušas gali lengvai palikti tamsias dėmes aplink akis.

Norėdamos savo makiažui suteikti rudeniškų atspalvių, drąsiai rinkitės auksinius, rudus, vyno, Jane Iredale PurePressed Eye Shadow Triples in Soft Kiss and Pink Quartzsamanų spalvos akių šešėlius, kurie harmoningai papildys makiažą, atrodys natūraliai bei suteiks šilto spindesio akims. O tam, kad lūpos gundytų romantiškų pasivaikščiojimų tarp auksinių lapų metu, su savimi visad turėkite žaismingą lūpų blizgį arba balzamą, gaivios lūpos – geriausias akcentas! Mėgaukitės rudeniu ir nesušalkite!

Parengė – Mažena Giedrytė

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners