Šventiniu ritmu kartu su jane iredale

Profesionali mineralinė kosmetika jane iredale nepaliauja mūsų stebinti.

Žiemos – šventiniu metu kosmetikos linija pristato keletą įspūdingų limituoto leidimo produktų kurie padės išskirtinai suspindėti per didžiąsias metų šventes.

jane iredale new logoregali-di-natale-dorati

Jane iredale  – tai produktai sukurti kiekvieno patogumui. Kuriant liniją itin didelis dėmesys buvo skiriamas odos puoselėjimui, kad kosmetikos produktai gerai atrodytų, būtų net tik malonūs odai, bet ir jai naudingi. Be to gaminiai turi būti lengvai naudojami, kad moteris galėtų pasiekti geriausią rezultatą per trumpiausią laiką.

Lūpų blizgesių rinkinys

Blizgios ir tobulos lūpos – garantuotos!

Limituoto leidimo kalėdiniai mini lūpų blizgesių rinkinukai kuriuose yra šie atspalviai: PureGloss Iced Mocha, PureGloss Candied Rose ir riboto leidimo PureGloss Plum Punch.

Mini lips

PureGlosses mini copy

Trys nuostabūs atspalviai suteikia puikų blizgesį bei malonų citrinos kvapą lūpoms. Prabangios formulės dėka pasitepus blizgiu ant lūpų jaučiama maloni kreminė konsistencija. Moringa sviestas ir avokadų aliejus maitina, drėkina, stiprina lūpų odą, sudėtyje neturi jokių naftos produktų ar kitokių kenksmingų ingredientų. Nepaprastai ilgai išlieka todėl lūpų makiažas visą vakarą išliks nepriekaištingas.

Limited Edition Dream Luminizer Trio

Veido skaistintojas iš trijų dalių

Skaistus ir lygus veidas – garantuotas!

Vis dar labai populiaru skaistinti veidą, o šventiniu metu spindintis makiažas – neatsiejama įvaizdžio detalė! Trys pakuotėje esantys perlamutriniai atspalviai puikiai sukuria prabangią apsauginę dangą, kuri išlygina ir švelnina odą. Produktą galima naudoti akims, lūpoms ir skruostams.

Lens Position: 840

Dėžutė presuotai pudrai

Išskirtinai jane iredale mylėtojoms!

Kas jau puikiai pažįsta jane iredale kosmetikos liniją žino, kad  presuotos pudros parduodamos papildymais, o dėžutę įsigyjate vieną ir tikrai ilgam!

Tik šventiniu metu jane iredale sukūrė  nuostabaus dizaino dėžutes kurios papuoštos orchidėjos žiedu.

Dėžutė tinkama naudoti su PurePressed Base, PureMatte arba Beyond Matte, Quad Bronzer pudrų papildymais. 

*Dėžutes jau galite įsigyti Glow Beauty Studio arba internetinėje parduotuvėje www.glowmakeup.lt .

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners