Tinkamai pasirinkite makiažo pagrindo atspalvį

Tinkamo makiažo pagrindo pasirinkimas bene pats sudėtingiausias darbas. Kituose mūsų dienoraščiuose galite atrastiMakeup Foundation begalę patarimų kaip pasirinkti makiažo pagrindą pagal odos tipą. Tačiau šiandien mes norime pateikti jums keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamą makiažo pagrindo atspalvį.

FoundationMakiažo pagrindo atspalvio parinkimas privalo būti kiekvienam asmeniškas. Juk kiekvienas iš mūsų turime skirtingą odos spalvą, todėl šis darbas turėtų būti labai kruopštus ir profesionalus. Norint pasirinkti tinkamus produktus ir atspalvius, derėtų pasikliauti savo srities profesionalais – šiuo atveju vizažistais. Glow Beauty studijoje dirba profesionalios vizažistės ir konsultantės turinčios ne vienų metų darbo patirtį grožio srityje, todėl net neabejojame, kad ir makiažo pagrindo parinkimas atitiks jūsų reikalavimus ir lūkesčius ir, žinoma, specialistės pritaikys idealiai jums tinkantį produktą ir jo spalvą. Jeigu neturite galimybės atvykti į konsultaciją su specialistu, pateiksime jums keletą patarimų į ką labai svarbu atkreipti dėmesį norint pasirinkti tinkamą makiažo pagrindo atspalvį.

Dažnai pasirenkant makiažo pagrindo atspalvį produktą tepame ant vidinės riešo dalies, prie ausų ar kitose kūno vietose. Tai ir yra bene didžiausia spalvos pasirinkimo klaida.

Profesionalaus vizažisto patarimas: makiažo pagrindą tepkite ant dekolte (krūtinkaulio), nes jos spalva dažniausiaiDekolte būna tokia pat kaip ir veido ir nepamirškite, kad krūtinės odos spalva neturėtų skirtis nuo veido. Visiškai nesvarbu renkatės sausos ar skystos konsistencijos makiažo pagrindo atspalvį – pagrindinė taisyklė – rinkitės atspalvį pagal savo dekolte!

Tai ir yra vienintelis ir pagrindinis patarimas norint nesuklįsti pasirenkant tinkamą atspalvį.

Atkreipkite dėmesį ir į savo odos tipą, į perkamo produkto sudėtį, nes jeigu oda alergiška, probleminė, produkto sudėtyje galiFoundation būti tokių ingredientų, kurie tik pastiprins jau esamą odos problemą, o įsigytą produktą teks atiduoti draugei arba tiesiog išmesti.

Visą Glow Beauty studijoje parduodamų produktų asortimentą galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje http://glowmakeup.lt/internetine-parduotuve/, konsultacijai telefonu skambinkite studijos tel.nr.: +37062651025, rašykite el.paštu studio@glowmakeup.lt.

Mes esame orientuoti į profesionalų produktų parinkimą, todėl Glow Beauty studijoje teikiame nemokamą paslaugą – kosmetikos priemonių prinkimas ir konsultacija su vizažistu. Vienintelė sąlyga – išankstinė registracija (rezervuojame 20 min. asmeniškai jums).

Būkime gražios, laimingos ir teisingai pasirinkime sau tinkančius kosmetikos produktus!

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners