Veido modeliavimas. Kokį rinktis – šlapią ar sausą?

Veido modeliavimas dažniausiai yra atliekamas tam, kad paryškinti natūralią veido struktūrą, lengvam veido formų koregavimui ar net formos keitimui.

Veido modeliavimui atlikti yra įvairių priemonių ir būdų, tačiau iš esmės modeliavimas skirstomas į taip vadinamąjį šlapią ir sausą. Modeliuojant veidą šlapiuoju būdu naudojami kreminės ar skystos tekstūros kosmetikos produktai. Tai gali būti kreminiai pieštukai, įvairios konsitencijos maskuokliai, skysta pudra ir panašiai. Sausam modeliavimui – sausos tekstūros priemonės: specialios modeliavimui skirtos priemonės, sausa pudra, skaistalai ar net akių šešėliai, kurie gali būti naudojami ne tik akims paryškinti.

Iš tikrųjų tai ne pats svarbiausias dalykas kokias kosmetikos priemones naudosite veido modeliavimui. Svarbu yra priemoniųAmazing Matte dengimo ant veido eiliškumas (kreminiai, skysti produktai visada dengiami pirmiausia), jų retušavimas, tinkamas spalvų ir kontrastų pasirinkimas. Taip pat labai svarbu yra šlapios konsistencijos produktų, padengtų ant veido, fiksavimas! Kaip ir bet kokį skystą produktą, taip ir šlapiuoju būdu modeliuotą veidą geriausia yra užfiksuoti biria fiksavimui skirta permatoma pudra arba sausa kompaktine (pavyzdžiui – jane iredale – Loose Matte Powder).

Šlapio ir sauso modeliavimo vienas iš pagrindinių skirtumų yra tas, jog modeliuojant veidą kreminės ar skystos tekstūros produktais sukuriamas ryškesnis modeliuoto veido efektas, kuris itin tinkamas fotosesijoms, sceniniam ar vakariniam makiažui. Tokį modeliavimą drąsiai galima derinti ir Basesu sausomis modeliavimo priemonėmis. Tačiau dieniniam makiažui geriausia būtų rinktis modeliavimą sausomis makiažo priemonėmis tam, kad veidas dienos šviesoje atrodytų natūraliai ir nebūtų pernelyg perkrautas. Tokiam modeliavimui, tiek visam veido padengimui puikiai tinka mineralinės kosmetikos jane iredale – Purepressed base presuotos pudros. Modeliavimo sausais produktais pranašumas yra ir tas, kad tai atlikti žymiai paprasčiau nei modeliuojant veidą kreminės ar skystos konsistencijos produktais,  jei esate neįgudusi to daryti. Tačiau modeliuojant veidą abiem būdais itin svarbu gerai išretušuoti, kad neliktų nereikalingų griežtų linijų, ypatingai tose vietose, kurios yra tamsinamos.

Taip pat svarbus veido modeliavimo aspektas yra ir tai, kokius šepetėlius naudosite. Paprastai kreminiams ir skystiems produktams turėtų būti naudojami sintetinio plauko šepetėliai arba puikiai tinkanti „beauty blender“ kempinėlė, o sausiems – natūralaus plauko šepetėliai.Makeup

Trumpai kalbant apie spalvų matiškumą, ir produktus, su švytėjimą suteikiančiomis dalelėmis, pagrindinė taisyklė yra ta, kad tos veido vietos, kurios įprastai yra tamsinamos (zona po skruostikauliais, plaukų augimo linija, nosies kontūrai ir kitos) turėtų būti matinės, o vietos kuriose natūraliai krenta daugiau šviesos (kaktos centras, paakiai, skruostikaulis) gali būti šviesinamos ir su kosmetikos produktais, kurie turi švytėjimą suteikiančių ir šviesą atspindinčių dalelių.

Taigi, nesvarbu kokį modeliavimo būdą pasirinksite, svarbiausia tai darykite saikingai, pabrėžkite natūralų savo grožį, o truputis švytėjimo dar niekam nepakenkė! :)

Parengė – Indrė Graužinytė

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners