Viskas apie skaistalus

Pagaliau stiprus veido kontūravimas yra nebemadingas ir užleidžia vietą natūralumui bei skaistalams. Mano pažįstamosPicture užsienietės atvykusios i Lietuvą dažnai paklausia: kodėl lietuvės nenaudoja skaistalų? Klausimas tikrai geras :) . Atsakymas gali būti toks: kad gal lietuvaitės bijo naudoti skaistalus, nes nežino kaip taisyklingai juos pasirinkti ir padengti. Sužinokime apie skaistalus daugiau ir pamilkime juos ;)

Skaistalų paskirtis makiaže yra pagyvinti veidą, padaryti jį išraiškingą, suteikti jaunystės, gaivos ar švytėjimo efektą. Renkantis skaistalus pirmiausiai reiktų išsirinkti tinkamą skaistalų tekstūrą:

  • Sausi (birūs, presuoti) skaistalai

Sausus skaistalus yra saugiausia naudoti toms, kurios nemėgsta naudoti ar nėra pratusios dengti skaistalais savo skruostus, nes jie gali būti dengiami sluoksniais, kad pasiektų tobulą toną. Tai ypač tinka moterims turinčioms riebią ar mišrią odą. Sausi skaistalai yra gaminami daugybės atspalvių ir gali būti matiniai ar blizgūs, todėl išsirinkti tinkančius nėra sudėtinga ir puikiai tinka toms, kurios nori išbandyti skirtingus atspalvius ir efektus.

    • Kreminiai skaistalai

Tos kurios turi sausą odą, išbandykite kreminius skaistalus, pavyzdžiui, jane iredale “In TouchCream Blush”, nes juose yra drėkinančių ingredientų, kurie suteiks minkštumo, švelnumo ir odos drėgnumo įvaizdį. Kreminius skaistalus geriausia dengti pirštais, taip lengvai sukursite gaiviai, švytinčiai ir narūraliai atrodančius skruostus.  Kreminiai skaistalai netinka moterims turinčioms riebią odą.

Teisinga spalva

 

 

Renkantis skaistalų spalvą nereikėtų vaikytis madingų tendencijų, net madingiausios spalvos gali tikti ne visoms. Jei ieškote natūralaus atspalvio idealiai tinkančio jums, lengviausias būdas surasti tą tobulą toną – stebėti natūralų savo skruostų raudonį pvz.: karštą vasaros dieną ar sportuojant, po kardio treniruotės ar vaikščiojant šaltyje. Jei skruostas įrausta iki intensyvesnės rožinės spalvos, tuomet ir skaistalus reiktų rinktis iš rožinių atspalvių, pavyzdžiui kaip jane iredale PurePressed Blush “Brely Rose”, “Mocha”, o jei skruostai įgauna švelnų rausvumą, tuomet natūraliausiai atrodys persikiniai atspalviai, pavyzdžiui kaip jane iredale  PurePressed Blush “Shear Honey”, “Wisper”.

Skaistalų spalva turi atitikti lūpų spalvą, todėl peržiūrėkite savo lūpų dažus ir sužinosite kokius skaistalus reikėtų jums naudoti.  Jeigu naudojate kūno, rusvus, koralinius lūpų dažų atspalvius tuomet reiktų rinktis persikinius skaistalus, o jei rožinius ar tamsiai raudonus lūpų dažus tuomet reiktų rinktis rožinius skaistalus.

Moterims, turinčioms labai gerą odą, reiktų nebijoti rinktis ryškesnius skaistalus, o toms kurios turi išsiplėtusius kapiliarus skruostų srityje – reiktų rinktis švelnesnius atspalvius.

Profesionalo patarimas: makiažo meistrai dažnai naudojasi dviem atspalviais, taip galite daryti ir jūs. Raskite vieną tamsesnį ir kitą šviesesnį skaistalų atspalvį, maišykite juos tarpusavyje ir taip išgausite vidutinį jų atspalvį. Taip pat galite maišyti matinį ir blizgų atspalvius, rožinį su persikiniu, taip išgausite subtilų, neutralių atspalvį, kuris tiks prie visų lūpų dažų. Tokia universali spalva yra jane iredale  PurePressed Blush “Flawless”.

Skaistalų padengimas

1 žingsnis
Step 1

Jei turite apvalų veiduka: norint, kad jūsų veidas būtų ilgesnis, skaistalus denkite įstrižais judesiais nuo ausies viršaus linknosies galiuko, pasiekusios skuostikauslio vidurį pasukite tiesiai ant skuosto iškiliausios vietos “skruosto obuoliuko”.

2 žingsnisStep 2

Jei turite kvadratinį ar ovalų veidą: nušišypsokite ir skaistaluspradėkite dengti ant “skruosto obuoliuko”, sukamaisiais judesiais nuskaidykite skaistalus link smilkinių.

Step 3

3 žingsnis

Jei turite pailgą veidą: skaistalus denkite horizontaliai ir išilgai skuostikaulio kaulu.

Spindėkite ir mylėkite save :)

 Parengė – Rūta Šapalienė

  • Užsiprenumeruokite įrašus

Komentarai

Verified by Trusted Partners